Műveletek
Kosár
A kosár jelenleg üres.
Kosár tartalma, rendelés
Csatlakozz csapatunkhoz!

Jelenlegi nyitott pozíciónk:

RAKTÁROS / ÁRUBESZERZŐ

Műszaki webáruházunk már 13 éve szolgálja ki vevőit Magyarországon. A vásárlói igények gyors, magasszintű kiszolgálása igen fontos számunkra. Ennek köszönhetően az elmúlt évek folyamán többször nyertük el "Az Ország Boltja" díjat. A dinamikusan növekvő vásárlói kör és megrendelésszám szükségessé teszi raktári kapacitásunk bővítését. Ehhez keresünk új munkatársakat.

Feladatok

• Beérkező áruk átvétele, mennyiségi, minőségi ellenőrzése
• Raktárközi anyagmozgatási feladatok
• Rendszeres készletellenőrzés, leltározásnál aktív részvétel
• Raktári rend fenntartása
• Megrendelt termékek összekészítése
• Kiszállítások előkészítése
• Raktárkészlet kezelése számítógépen
• Partnerekkel való kommunikáció
• Árubeszerzési, áruszállítási tevékenységek

Elvárások

• Megbízható, precíz
• Legalább középfokú végzettség
• Problémamegoldó készség
• B kategóriás jogosítvány
• Önálló munkavégzés

Előny, de nem feltétel

• Hasonló / raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
• Érvényes targoncavezetői engedély / magasemelő kezelési jártasság

Amit kínálunk

• Bejelentett munkaviszony teljes munkaidőben (napi 8 óra)
• Munkába járás támogatása
• Hosszútávú, biztos munkahely
• Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

• Budapest IX. kerület.

Amennyiben úgy érzed, hogy aktív, felelősségteljes tagja szeretnél lenni csapatunknak küldd el önéletrajzodat az allas@marketworld.hu címre, fizetési igény megjelölésével.

További budapesti állások

Összesen 17 529 termék készleten.
Személyre szabott ajánlatokért, funkciókért lépjen be!
Bejelentkezem
Még nem regisztrált? Néhány kattintással megteheti.
Iratkozzon fel hírlevelünkre,
hogy elsőként értesüljön az újdonságokról és aktuális akcióinkról!
Termékeink

Árukereső.hu