Műveletek
Kosár
A kosár jelenleg üres.
Kosár tartalma, rendelés

Műszaki webáruházunk immár 14 éve szolgálja ki vevőit Magyarországon. A vásárlói igények gyors és magasszintű kiszolgálása az egyik legfontosabb célunk. Ennek köszönhetően az elmúlt évek folyamán többször nyertük el "Az Ország Boltja" díjat. A dinamikusan növekvő vásárlói kör és megrendelésszám szükségessé teszi kapacitásunk bővítését. Ehhez keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

Junior online marketing manager

Főbb feladataid lesznek:

• social media oldalak kezelése, tartalmak összeállítása
• PPC kampányok menedzselésében való részvétel (Google, Facebook, Instagram, Pinterest)
• hírlevelek tartalmi összeállítása
• blogbejegyzések írása
• termék landing page-ek felépítése, szövegezése
• webáruház termékkínálatának folyamatos frissítése, szövegezése
• egyedi tartalmak gyártása
• proaktív részvétel kampányaink tervezési folyamataiban
• elemzések, kimutatások készítése

Elvárásaink:

• legalább középfokú végzettség
• felhasználó szintű Microsoft szoftverek ismerete, kezelése
• együttműködési készség
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• online marketing szemlélet
• kreatív gondolkodásmód
• jó fogalmazókészség és íráskészség
• kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• érdeklődés a műszaki cikkek világa iránt
• kreatív, nyitott személyiség
• erős digitális marketing szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• 1-3 év marketing ügynökségnél, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
• képszerkesztő programok ismerete (Pl.: Canva, CorelDraw, Adobe programok)

Munkavégzés helye:

• 1097 Budapest, Tóth Kálmán u. 33/A

Amit kínálunk számodra:

• személyre szabott versenyképes fizetés
• teljes munkaidős bejelentett munkaviszony (napi 8 óra)
• hosszú távú biztos munkahely
• izgalmas, sokszínű munkakör egy vidám csapatban
• céges laptop, dolgozói kedvezmények

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat bérigényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Összesen 16 829 termék készleten.
Személyre szabott ajánlatokért, funkciókért lépjen be!
Bejelentkezem
Még nem regisztrált? Néhány kattintással megteheti.
Iratkozzon fel hírlevelünkre,
hogy elsőként értesüljön az újdonságokról és aktuális ajánlatainkról!
Termékeink

Árukereső.hu