MarketWorld Webáruház - egyszerű, gyors, online vásárlás
Műveletek
Kosár
A kosár jelenleg üres.
Kosár tartalma, rendelés

 Főbb feladatok:
• ügyfélszolgálatunkra beérkező telefonhívások fogadása, kérdések udvarias, pontos megválaszolása

• átvételi pontunkra érkező vásárlók pontos, udvarias tájékoztatása, rendelt termékek előkészítése, kiadása
• ügyfélszolgálati tevékenységgel összefüggő adminisztrációs feladatok ellátása
• beérkező e-mail-ek megválaszolása
• kapcsolattartás cégünk partnereivel
• felmerülő problémák kezelése

Elvárások:
• középfokú végzettség
• felhasználó szintű Microsoft szoftverek ismerete, kezelése
• együttműködési készség
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• pontos, precíz munkavégzés
• vevőorientált hozzáállás
• empatikus, kedves jellem

Előnyt jelent, de nem feltétel:
• angol nyelv - kommunikációs szint
• ügyfélszolgálati pozícióban szerzett többéves tapasztalat
• Octopus 8 ERP Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer ismerete

Amit kínálunk:
• stabil fizetés
• teljes munkaidős foglalkoztatás (napi 8 óra)
• hosszú távú biztos munkahely
• dinamikus, folyamatosan fejlődő, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:
• 1097 Budapest, Tóth Kálmán u. 33/a

Küldd el önéletrajzodat bérigényed megjelelölésével a fabok.attila@marketworld.hu címre,
vagy kattints a "Jelentkezem" gombra.

Feladatok:
• Beérkező áruk átvétele, mennyiségi, minőségi ellenőrzése
• Raktárközi anyagmozgatási tevékenységek
• Rendszeres készletellenőrzés, leltározásnál aktív részvétel
• Raktári rend fenntartása
• Megrendelt termékek összekészítése
• Kiszállítások előkészítése
• Raktárkészlet kezelése számítógépen

Elvárások:
• Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
• Problémamegoldó készség

• Hasonló munkakörben szerzett raktár kezelési tapasztalat
• Érvényes targoncavezetői engedély / magasemelő kezelési jártasság

• Bejelentett munkaviszony teljes munkaidőben (napi 8 óra)
• Munkába járás támogatása
• Hosszútávú, biztos munkahely
• Versenyképes fizetés

Budapest IX. kerület.

Összesen 18 432 termék készleten.
Személyre szabott ajánlatokért, funkciókért lépjen be!
Bejelentkezem
Még nem regisztrált? Néhány kattintással megteheti.
Iratkozzon fel hírlevelünkre,
hogy elsőként értesüljön az újdonságokról és aktuális akcióinkról!
Termékeink
Árukereső.hu