Adler AD4390 presszó kávéfőző

Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Cikkszám: 
254145
Szállítási díj: 1 699 Ft
Gyártó: Adler
Gyártói cikkszám: AD4390
Központi raktáron
39 899 Ft
db
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletek

- szimpla espresso

- dupla espresso

- americano

- espresso jeges

- tejhabosítás



- Teljesítmény 20 bar

- Érintőgombos LCD kijelző 

- PID funkció : fenntartja az ideális darálási hőmérsékletet, a tökéletes és gazdag cream élményért propo

- Thermoblokkos vízmelegítő funkicó 

- Rozsdamentes acél géptest 

- Kivehető, átlásztó, 1,5 L-es víztartály 

- Bögre melegítő rács 

- Tejhabosítás 

- Felmelegedés 20mp alatt 

- Kávé és gőz kar 

- Gőzszabályozás 

- Vízmennyiség szabályozás 

-Kivehető tálca és zacctartó a könnyebb tisztításért 

- Csúszásmentes talp 

-Túlmelegedés és túlnyomás elleni védelem

- Automatikus kikapcsolás 10 perc elteltével 

- A csomag tartalmazza : 

1x kávészűrő 1 adag espresso főzéséhez

1x kávészűrő  2 adag espresso főzéséhez 

1x adagoló kanál 

1x kávékar

- Teljesítmény 1350 W



Várható szállítási idő:

Azonnal elvihető

A termék elérhető. Az átvételről szóló értesítést követően vevőszolgálatunkon átvehető. A rendelt termék kiszállításra 1 munkanapon belül kerülhet sor (kivéve nagy háztartási gépek esetén ahol az idő 2-3 munkanap).

Központi raktáron

A termék központi raktáron elérhető. Rendelést követő 1 munkanapon, az átvételről szóló értesítést követően vevőszolgálatunkon átvehető. A rendelt termék kiszállítására 1-2 munkanapon (nagy háztartási gépek esetén 2-3 munkanapon) belül kerülhet sor.

Beszállítói készleten

A termék partnerünknél elérhető. Rendelést követő 2-3 munkanapon, az átvételről szóló értesítést követően vevőszolgálatunkon átvehető. A rendelt termék kiszállítására 3-4 munkanapon belül kerülhet sor.


Jótállási idő:

A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Weboldalunkon bruttó eladási árat tüntettük fel.)

A kötelező jótállás időtartama:

  • 10 000 forintot elérő, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 2 év,
  • 250 000 forint eladási ár felett 3 év.

A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein! (270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)

Valamint tájékoztatásul közöljük, hogy a 2021. január 1-től hatályos rendelet csak a fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés keretében eladott, a rendelet mellékletében felsorolt új tartós fogyasztási cikkekre írja elő a kötelező jótállás szabályait.

Fogyasztó lehet természetes személy, vagy mikro-, kis- és középvállalkozás. Másik kitétel, hogy csak akkor minősül fogyasztónak egy személy/cég, ha a szakmája, önálló foglalkozása vagy üzleti tevékenysége körén kívül köt szerződést.


Fontos információ! Az oldalunkon található termékleírásokat és specifikációkat a lehető legnagyobb gondossággal töltjük fel, azonban előfordulhatnak bennük pontatlanságok vagy elírások. Amennyiben egy adott termékkel kapcsolatban részletesebb vagy speciális információra van szükséged, javasoljuk, hogy keresd fel a gyártó hivatalos weboldalát, vagy lépj kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal, ahol készséggel állunk rendelkezésedre.

Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Adler_AD4390_presszo_kavefozo-i1077919
Adler AD4390 presszó kávéfőző
39 899 Ft
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Termékek
Menüpontok