Black&Decker BDCINF18N-QS légpumpa akku és töltő nélkül
Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Cikkszám:
204814
Gyártó: Black and decker
Gyártói cikkszám: BDCINF18N-QS
Központi raktáron
db
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletek
Termékleírás
AZ AKKUMULÁTOR ÉS A TÖLTŐ NEM TARTOZÉK!!!!!
18V Légpumpa akku és töltő nélkül
Digitális kijelző automatikus leállítással
PSI & BAR ellenőrzés
18V Akkus bemenet
12V szivargyújtóról vagy 230V kábelcsatlakozó
Max nyomás 160 PSI