Samsung UE55U8072FUXXH Crystal UHD 4K Smart TV
Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Cikkszám:
251432
Energiacímke:
Termékinformációs adatlap:
Gyártó: Samsung
Gyártói cikkszám: UE55U8072FUXXH
Op.Rendszer: Tizen
Képátló cm: 140 cm
Központi raktáron
db
Hasonló termékek
Betöltés...
Adatok
Smart/Okos:
Technológia:
Képátló col:
Képfrissítés:
Részletek
Termékinformációs adatlap
Képminőség- Lásd az összes színárnyalatot nagy teljesítményű 4K felbontásban!
Crystal Processzor 4K
Éld át, ahogy a világ szinte valósággá válik a képernyőn!- 4K felbontás
Elegáns fém dizájn, amely feldobja a teret- MetalStream kialakítás
Személyre szabott képernyőélmény- One UI Tizen
Hirdetések és ajánlások a Smart Hub felhasználói felülettel rendelkező eszközökön
Magánéleted biztonságban- Samsung Knox Védelem
Tapasztald meg a továbbfejlesztett képtisztaságot a sima mozgásokkal!  Motion Xcelerator
Kapcsold össze és kezeld otthoni okoseszközeidet, mindezt a tévédről! SmartThings
TV és hangprojektor tökéletes harmóniában hangszerelve- Q-Symphony
Magával ragadó virtuális hangzás, amely követi az akciót- Object Tracking Sound Lite
Élvezd a tartalomra optimalizált hangzást! Adaptív hang
Energiatakarékosság intelligens elemzéssel AI Energia üzemmód
Specifikációk
Áttekintés
    • Felbontás: 4K (3,840 x 2,160)
    • HDMI: 3
    • USB: 1 x USB-A
    • Terméktípus: LED
Kijelző
    • Képernyő mérete: 55"
    • Frissítési ráta: 50Hz
Videó
    • Képmotor: Crystal Processzor 4K
    • HDR (High Dynamic Range): HDR
    • HDR 10+: Támogatott
    • Kontraszt: Mega Contrast
    • Micro Dimming: UHD Dimming
    • Kontraszt fokozás
    • Mozgástechnológia: Motion Xcelerator
    • AI felskálázás: 4K Felskálázás
    • Color Booster
    • Filmmaker Mode (FMM)
Hang
    • Többirányú hangzás minden jelenetben: OTS Lite
    • Q-Symphony
    • Audio Előválasztási Leírás
    • Hangteljesítmény (RMS): 20W
    • Hangszóró típusa: 2CH
    • Adaptív Hang
Intelligens szolgáltatás
    • Operációs rendszer: Tizen™ Smart TV
    • Bixby: Igen (Voice Ready)
    • Webböngésző
    • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
Okos funkció
    • Több készülékes élmény: Mobilról TV-re, Hangtükrözés, Vezeték nélküli TV bekapcsolása
    • Apple AirPlay: Igen (kivéve Aland-szigetek, Feröer-szigetek, Holland Antillák, San Marino)
    • Daily+
    • Storage Share
Játék mód
    • Automatikus alacsony bemeneti késés mód
    • VRR
    • HGiG
Tuner/Műsorszórás
    • Digitális műsorszolgáltatás: DVB-T2CS2
    • Analóg hangoló
    • CI (közös interfész): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT kizárólag
    • Műsorszórás: HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
    • TV Key
Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat
    • Wi-Fi: Igen (Wi-Fi 5)
    • Bluetooth: Igen (5.3)
    • HDMI: 3
    • HDMI (High Frame Rate): 4K 60Hz (HDMI 1/2/3)
    • HDMI Audio Return Channel: eARC/ARC
    • Anynet+ (HDMI-CEC)
    • USB: 1 x USB-A
    • Ethernet (LAN): 1
    • RF bemenet (földi /kábel bemenet): 1/1 (általános használat földi sugárzáshoz)
    • CI foglalat: 1
Kialakítás
    • Kialakítás: Metal Stream
    • Káva típus: 3 oldalt keret nélküli
    • Előlap színe: Fekete
    • Állvány típusa: BASIC FEET
    • Talp színe: Fekete
További tulajdonságok
    • Beágyazott POP
    • EPG
    • IP Control
Akadálymentesítés
    • Hallássérült támogatás: Felirat, több kimenetű hang, jelnyelvi zoom
    • Mozgáskárosodott támogatás: Lassú gomb ismétlés, távirányító alkalmazás
Energia & Öko megoldás
    • Tápegység: AC220-240V~ 50/60Hz
    • Energiafogyasztás (Maximum): 125 W
    • Energiafogyasztás ( készenléti üzemmódban): 0,50 W
    • Ökoérzékelő
    • Energiahatékonysági osztály: G
    • Energiafogyasztás (Általános): 79,0 W
    • Éves energiafogyasztás (EU standard): 110 kWh
    • Automata kikapcsolás
    • Automata energiatakarékosság
Méretek
    • Csomagméret (Szé x Ma x Mé):1354 x 810 x 127 mm
    • Készülék mérete talppal (Szé x Ma x Mé):1224,6 x 759,1 x 199 mm
    • Készülék mérete talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 1224,6 x 707,8 x 76,6 mm
    • Talp (Basic) (Szé x Mé): 812,6 x 199 mm
    • VESA méret: 200x 200 mm