Készítsen egyszerre egy komplett ételt az egész család számára a légkeveréses sütőben való sütéssel vagy grillezéssel
Készítsen teljes ebédet az egész család számára - tökéletes időzítéssel - a Dual Easy Fry & Grill készülékkel, amely a két edénynek köszönhetően egyszerre képes sütni és grillezni. Tartozik hozzá egy XXL méretű edény nagy ételekhez, például sült csirkéhez, és a két edényben együtt nagy adag hasábburgonyát és más ételeket is elkészíthet. A nyolc előre beállított főzési program lehetővé teszi, hogy a főzés felügyelete nélkül grillezzen, légkeveréses fritőzben süssön, pirítson és hirtelen átsüssön ételeket. Egyszerűen állítsa be és indítsa el, hogy egészséges és kiegyensúlyozott házi készítésű ételeket készítsen!
Várható szállítási idő:
Azonnal elvihető
A termék elérhető. Az átvételről szóló értesítést követően vevőszolgálatunkon átvehető. A rendelt termék kiszállításra 1 munkanapon belül kerülhet sor (kivéve nagy háztartási gépek esetén ahol az idő 2-3 munkanap).
Központi raktáron
A termék központi raktáron elérhető. Rendelést követő 1 munkanapon, az átvételről szóló értesítést követően vevőszolgálatunkon átvehető. A rendelt termék kiszállítására 1-2 munkanapon (nagy háztartási gépek esetén 2-3 munkanapon) belül kerülhet sor.
Beszállítói készleten
A termék partnerünknél elérhető. Rendelést követő 2-3 munkanapon, az átvételről szóló értesítést követően vevőszolgálatunkon átvehető. A rendelt termék kiszállítására 3-4 munkanapon belül kerülhet sor.
Jótállási idő:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Weboldalunkon bruttó eladási árat tüntettük fel.)
A kötelező jótállás időtartama:
- 10 000 forintot elérő, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 2 év,
- 250 000 forint eladási ár felett 3 év.
A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein! (270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)
Valamint tájékoztatásul közöljük, hogy a 2021. január 1-től hatályos rendelet csak a fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés keretében eladott, a rendelet mellékletében felsorolt új tartós fogyasztási cikkekre írja elő a kötelező jótállás szabályait.
Fogyasztó lehet természetes személy, vagy mikro-, kis- és középvállalkozás. Másik kitétel, hogy csak akkor minősül fogyasztónak egy személy/cég, ha a szakmája, önálló foglalkozása vagy üzleti tevékenysége körén kívül köt szerződést.
Fontos információ! Az oldalunkon található termékleírásokat és specifikációkat a lehető legnagyobb gondossággal töltjük fel, azonban előfordulhatnak bennük pontatlanságok vagy elírások. Amennyiben egy adott termékkel kapcsolatban részletesebb vagy speciális információra van szükséged, javasoljuk, hogy keresd fel a gyártó hivatalos weboldalát, vagy lépj kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal, ahol készséggel állunk rendelkezésedre.