Pioneer VREC-H120SC menetrögzítő kamera
Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Cikkszám:
253801
Gyártó: Pioneer
Gyártói cikkszám: VREC-H120SC
Központi raktáron
db
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletek
Műszaki adatok:
  • Kamera típusa:    1 kamerás típus
  • Érzékelő technológia:    CMOS
  • Wi-Fi®:    Igen
  • Méretek:    Elülső kamera: 31,12 mm x 28,8 mm x 37,33 mm
  • Okostelefon alkalmazás:    Igen
  • G-szenzor:    Igen
  • Széles látószög:    Elülső kamera: Vízszintes 100°, Függőleges 53°, Átlós 120°
  • Széles dinamikatartomány (WDR)):    Igen
  • Eseményfelvétel:    30 mp
  • Ultrakompakt kialakítás:    Igen
  • Képkockasebesség (fps):    Elülső kamera: 25 fps
Egyéb specifikációk:
  • Állókép rögzítése:    Igen
  • Hangfelvétel:    Be / Ki
  • Energiafogyasztás:    Kb. 2 W / 12 V