Sencor SWS1918 hőmérő ébresztőórával

Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Cikkszám: 
213668
Szállítási díj: 1 699 Ft
Gyártó: Sencor
Gyártói cikkszám: SWS1918
Nincs raktáron
3 689 Ft
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletek

A Sencor SWS 1918 egy digitális óra és hőmérő. Az LCD kijelzőn digitális formátumban jelenik meg a pontos idő fehér háttérvilágítással valamint beltéri hőmérséklet. 12 vagy 24 órás formátum választható. További hasznos funkció az integrált naptár és a nem kevésbé fontos ébresztőóra. Az ébresztés hangjelzéssel történik, és a Sencor  hőmérő szundi-funkcióval is rendelkezik.

ÉBRESZTŐ ÉS SZUNDI FUNKCIÓ

A Sencor egyes hőmérői, az okostelefonok által közismerté vált szundi funkcióval lettek ellátva. Ha a beállított időpontban megszólal az ébresztő, de még szeretne egy kicsit tovább aludni, csak nyomja meg az Ébresztés ismétlése gombot, és pihenjen tovább. Pár perccel később az ébresztő újra meg fog szólalni.
 
CELSIUS- VAGY FAHRENHEIT-SKÁLA

A Celsius a legelterjedtebb hőmérsékleti skála a közéletben, illetve az európai kontinensen. Ezen a skálán légköri nyomás mellett az olvadó jég hőmérséklete jelenti a 0° értéket, a forrásban levő víz hőmérséklete pedig a 100°.


A Fahrenheit-skálát az 1700-as évektől széles körben használják, napjainkban főképp az amerikai kontinensen. A skála nullpontja a kísérleti úton előállított legjobban lehűlő sós oldat fagyáspontja, a másik alappontja az emberi test hőmérséklete volt, amely hőtartományt az oszthatóság kedvéért 96 egységre bontotta, így a víz fagyáspontja épp 32 °F

JELLEMZŐK:

  • Belső hőmérséklet mérése
  • Hőfokalakulás jelző
  • Belső hőmérséklet mérési tartomány: -10 - +50°C
  • °C/°F fokokban megjelenített hőmérséklet
  • Ébresztés hangjelzéssel
  • Ismételt ébresztés
  • 12 / 24 órás formátum
  • LCD-kijelző rövid időre kigyulladó fehér háttérvilágítással
  • Érintőgomb a kijelzőn
  • Digitális idő, Dátum és a hét napja
  • Lemerült elem kijelző
  • Asztalra állítás vagy falra akasztás lehetősége


TECHNIKAI INFORMÁCIÓK:

  • Tápellátás: 2 x 1,5 V AAA típusú elem (az elemeket a csomag nem tartalmazza)
  • A főegység méretei: (szélesség/magasság/mélység) 85x110x23 mm
  • A főegység tömege: 108 g
  • Belső hőmérséklet kijelző 
  • Dátum
  • Ébresztőóra
  • Ismételt ébresztés
  • Magasság 11 cm
  • Szélesség 8,5 cm
  • Mélység 2,3 cm
  • Tömeg 108 g



Várható szállítási idő:

Azonnal elvihető

A termék elérhető. Az átvételről szóló értesítést követően vevőszolgálatunkon átvehető. A rendelt termék kiszállításra 1 munkanapon belül kerülhet sor (kivéve nagy háztartási gépek esetén ahol az idő 2-3 munkanap).

Központi raktáron

A termék központi raktáron elérhető. Rendelést követő 1 munkanapon, az átvételről szóló értesítést követően vevőszolgálatunkon átvehető. A rendelt termék kiszállítására 1-2 munkanapon (nagy háztartási gépek esetén 2-3 munkanapon) belül kerülhet sor.

Beszállítói készleten

A termék partnerünknél elérhető. Rendelést követő 2-3 munkanapon, az átvételről szóló értesítést követően vevőszolgálatunkon átvehető. A rendelt termék kiszállítására 3-4 munkanapon belül kerülhet sor.


Jótállási idő:

A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Weboldalunkon bruttó eladási árat tüntettük fel.)

A kötelező jótállás időtartama:

  • 10 000 forintot elérő, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 2 év,
  • 250 000 forint eladási ár felett 3 év.

A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein! (270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)

Valamint tájékoztatásul közöljük, hogy a 2021. január 1-től hatályos rendelet csak a fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés keretében eladott, a rendelet mellékletében felsorolt új tartós fogyasztási cikkekre írja elő a kötelező jótállás szabályait.

Fogyasztó lehet természetes személy, vagy mikro-, kis- és középvállalkozás. Másik kitétel, hogy csak akkor minősül fogyasztónak egy személy/cég, ha a szakmája, önálló foglalkozása vagy üzleti tevékenysége körén kívül köt szerződést.


Fontos információ! Az oldalunkon található termékleírásokat és specifikációkat a lehető legnagyobb gondossággal töltjük fel, azonban előfordulhatnak bennük pontatlanságok vagy elírások. Amennyiben egy adott termékkel kapcsolatban részletesebb vagy speciális információra van szükséged, javasoljuk, hogy keresd fel a gyártó hivatalos weboldalát, vagy lépj kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal, ahol készséggel állunk rendelkezésedre.

Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Termékek
Menüpontok