JBL Quantum QTUM100M2CYN fejhallgató
Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Cikkszám:
254032
Gyártó: Jbl
Gyártói cikkszám: QTUM100M2CYN
Központi raktáron
db
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletek
Quantum 100M2
Hallj meg mindent, hogy túlélhess
Jellemzők:
  • Legyél a játék középpontjában JBL QuantumSOUND-al
  • Játsz sokáig a kényelmes, légátersztő szövet fülpárnáknak köszönhetően
  • A hangod meghallja mindenki
  • Kompatibilis a Windows Sonic rendszerrel
  • Minden platformmal kompatibilis
Legyél a játék középpontjában a JBL QuantumSOUND Signature segítségével
Játssz még hosszabb ideig a kényelmes, légátersztő szövet fülpárnák kényelmével
Tedd a hangodat hallhatóvá és tisztává
Kompatibilis a Windows Sonic Spatial Sound rendszerrel
Paraméterek
  • Membrán méret: 40
  • Érzékenység: 96 dB
  • Fejhallgató típus: Gamer
  • Minimum frekvencia: 20Hz
  • Maximum frekvencia: 20000Hz
  • Rendszer: Zárt
  • Impedancia: 32 Ohm
  • Tömeg (csomagolás nélkül): 0.22 kg
  • Kábel hosszúság: 120cm
  • Mikrofon frekvencia válasz: 100 Hz - 10 kHz
  • Mikrofon érzékenység:  -42 dBV @ 1 kHz / Pa