Yenkee YHP3300WE Apex gamer headset
Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Cikkszám:
253632
Gyártó: Yenkee
Gyártói cikkszám: YHP3300WE
Központi raktáron
db
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletek
Emeled a játékélményt új szintekre
Ergonomikus Kényelem, Hosszú Játékidőre
Vezeték Nélküli Szabadság és Zökkenőmentes Kommunikáció
Specifikációk
Töltési feszültség DC 5V/1A
Működési feszültség 3.7V
Töltési idő 1 óra
Működési idő (2.4G) ≤12 óra
Működési idő (Bluetooth) ≤36 óra
Akkumulátor kapacitása és típusa 300mA (Li-Po)
Késleltetés ≤19.4ms
Maximális adóteljesítmény (2.4GHz-2.4835GHz) 20mW
Működési hatótáv ≤10m
Hangszórók átmérője O40mm
Frekvencia-válasz 20Hz-20KHz
Érzékenység 121dB 1kHz/1mW-nál
Impedancia 30 ±15% 1kHz-nál (DC)
Mikrofon típusa Omniderkcionális (lehajtható)
Mikrofon frekvencia-válasz 100Hz-8KHz